Chytrá vanička

Důmyslné balení kondomu, které Vám dodá jistotu a klid.

Love Game blister pack

Chytrá vanička? Ptáte se, co to má znamenat? Ať už používáte kondomy každý den nebo jednou za čas, věříme, že jste byli nuceni s kondomem manipulovat a zkoušet, jaká strana je ta správná. Kterou stranou kondom nasadit, aby ho bylo možné narolovat. Je to tak?
S kondomy Love Game a chytrou vaničkou, ve které jsou zabaleny, se do této situace už nikdy nedostanete!

Naše kondomy Love Game jsou totiž opravdu chytře zabalené ve vaničce. Už není nutné žádné trhání sáčku s kondomem zuby a hledání, jakým směrem půjde kondom vyrolovat. Jen sejmete z vaničky fólii (jako když otvíráte např. jogurt) a kondom vyndáte za rezervoár a přesně tak, jak ho držíte v prstech, bez otáčení, ho přiložíte na penis a můžete ho narolovat. Kondomy Love game najdete v chytré krabičce vždy rezervoárem nahoru.

Už žádné zkoumání a zkoušení, kterou stranou to půjde. Vše jde lehce a jednoduše. Je to zkrátka chytré balení kondomů Love Game.

Vyzkoušejte chytré kondomy Love Game a uvidíte, že je oceníte a budete je rádi používat.

Každý kondom Love Game, který objevíte v tomto balení, prošel elektronickým testováním. U několika stovek kondomů Love Game z jedné výrobní série dochází navíc k dalším testům, jako jsou kontroly a testování rozměrů, vzduchový test a vodní test.

Zaujaly Vás chytré kondomy Love Game? Rádi byste je vyzkoušeli a chcete vědět, kde se prodávají. Podívejte se na seznam prodejen a e-shopů, kde lze naše chytré kondomy Love Game zakoupit.

Zajímavost

Rychlý kontakt

724 209 672
redvel@redvel.cz