Kondomy Love Game 3 v 1

Kondomy Love Game 3ks

Kondomy Love Game 3ks

Kondomy Love Game 12ks

Kondomy Love Game

Pro větší prožitky obou partnerů.

Hledáte cestu, jak své prožitky z milování ještě více zintenzivnit? Chcete si sex opravdu užívat? Kondomy Love Game 3 v 1 vám splní i tato přání.

Jde o kondomy s anatomickým tvarováním, díky kterému partnerovi lépe „padnou“. Jako bonus zejména pro partnerku jsou vybaveny zdrsněním ve formě nopků a kroužků pro ještě větší prožitek. Kondomy Love Game 3 v 1 mají čistě přírodní barvu, jsou široké 53 milimetrů a dlouhé 190 milimetrů. Kondomy Love Game 3 v 1 jsou vybavené rezervoárem a opatřené lubrikací.

Pro koho jsou kondomy Love Game 3 v 1 vhodné?

Pro všechny, kteří se nejen chtějí chránit před početím a nechtěným rodičovstvím, stejně tak jako před pohlavními chorobami, ale navíc si sex rádi vychutnají opravdu intenzivně. Pro ty, kteří si rádi zpestří sex a hledají cesty k dalším a silnějším zážitkům při milování.

Kondomy Love Game 3 v 1 - parametry

Připravili jsme pro Vás přehlednou tabulku parametrů kondomů Love Game 3 v 1.

Šířka 53 mm
Délka 190 mm
Barva přírodní
Tvar anatomický
Rezervoár ano
Lubrikace ano
Zdrsnění ano (nopky, kroužky)

Vyzkoušejte chytré kondomy Love Game 3 v 1! Uvidíte, že je oceníte a budete je rádi používat.

Každý kondom Love Game 3 v 1, který objevíte v tomto balení, prošel elektronickým testováním. U několika stovek kondomů Love Game 3 v 1 z jedné výrobní série dochází navíc k dalším testům, jako jsou kontroly a testování rozměrů, vzduchový test a vodní test.

Zaujalo Vás kondomy Love Game 3 v 1? Zajímá Vás, kde kondomy Love Game 3 v 1 koupíte? Následujte nás na stránku se seznamem prodejen a e-shopů, které mají v nabídce kondomy Love Game 3 v 1.

Zajímavost

Rychlý kontakt

724 209 672
redvel@redvel.cz