Kondomy Love Game Aroma

Kondomy Love Game 3ks

Kondomy Love Game 3ks

Kondomy Love Game 12ks

Kondomy Love Game

Pro větší zábavu a pestřejší sexuální život.

Chcete si zpestřit svůj sexuální život? Rádi se s partnerem či partnerkou při sexu pobavíte a svůj sex si provoníte? Kondomy Love Game Aroma jsme připravili právě pro Vás. Jde o kondomy s klasickým válcovitým tvarem a barvou odpovídající konkrétní vůni. Mají nominální šířku 53 milimetrů a délku 190 milimetrů. Kondomy Love Game Aroma jsou vybavené rezervoárem a opatřené lubrikací.

Pro koho jsou kondomy Love Game Aroma vhodné?

Pro všechny, kteří se chtějí nejen vzájemně chránit před početím a nechtěným rodičovstvím i před pohlavními chorobami, ale chtějí si také provonět a zpestřit svůj sexuální život. Pro každého, kdo nehledá žádné experimenty a je spokojen s klasickým kondomem.

Kondomy Love Game Aroma - vůně a barvy 

Vůně

Barva

Jahoda červená
Banán žlutá
Pomeranč oranžová

Kondomy Love Game Aroma - parametry

Připravili jsme pro Vás přehlednou tabulku parametrů kondomů Love Game Aroma.

Šířka 53 mm
Délka 190 mm
Barva červená, žlutá, oranžová
Vůně jahoda, banán, pomeranč
Tvar válcovitý
Rezervoár ano
Lubrikace ano

Vyzkoušejte chytré kondomy Love Game Aroma! Uvidíte, že je oceníte a budete je rádi používat.

Každý kondom Love Game Aroma, který objevíte v tomto balení, prošel elektronickým testováním. U několika stovek kondomů Love Game Aroma z jedné výrobní série dochází navíc k dalším testům, jako jsou kontroly a testování rozměrů, vzduchový test a vodní test.

Zaujalo Vás kondomy Love Game Aroma? Zajímá Vás, kde kondomy Love Game Aroma koupíte? Následujte nás na stránku se seznamem prodejen a e-shopů, které mají v nabídce kondomy Love Game Aroma.

Zajímavost

Rychlý kontakt

724 209 672
redvel@redvel.cz