Kondomy Love Game Premium

Kondomy Love Game 3ks

Kondomy Love Game 3ks

Kondomy Love Game 12ks

Kondomy Love Game

Pro vyznavače osvědčené klasiky.

Dáváte přednost klasice? Nejste zastáncem velkých experimentů při používání kondomů a nenalákají Vás ani různé vůně, barvy či anatomický tvar kondomů? Kondomy Love Game Premium jsou právě pro Vás. Jde o kondomy s klasickým válcovitým tvarem a čistě přírodní barvou. Mají nominální šířku 53 milimetrů a délku 190 milimetrů. Kondomy Love Game Premium jsou vybavené rezervoárem a opatřené lubrikací.

 

Pro koho jsou kondomy Love Game Premium vhodné?

Pro všechny, kteří se prostě chtějí chránit před početím a nechtěným rodičovstvím, stejně tak jako před pohlavními chorobami. Pro každého, kdo nehledá žádné experimenty a je spokojen s klasikým kondomem.

Kondomy Love Game Premium - parametry

Připravili jsme pro Vás přehlednou tabulku parametrů kondomů Love Game Premium.

Šířka 53 mm
Délka 190 mm
Barva přírodní
Tvar válcovitý
Rezervoár ano
Lubrikace ano

Vyzkoušejte chytré kondomy Love Game Premium! Uvidíte, že je oceníte a budete je rádi používat.

Každý kondom Love Game Premium, který objevíte v tomto balení, prošel elektronickým testováním. U několika stovek kondomů Love Game Premium z jedné výrobní série dochází navíc k dalším testům, jako jsou kontroly a testování rozměrů, vzduchový test a vodní test.

Zaujalo Vás kondomy Love Game Premium? Zajímá Vás, kde kondomy Love Game Premium koupíte? Následujte nás na stránku se seznamem prodejen a e-shopů, které mají v nabídce kondomy Love Game Premium.

Zajímavost

Rychlý kontakt

724 209 672
redvel@redvel.cz