Kondomy Love Game Ultra Thin

Kondomy Love Game 3ks

Kondomy Love Game 3ks

Kondomy Love Game 12ks

Kondomy Love Game

Pro větší citlivost a přirozenější požitek.

Chápete kondom jako nutnost, ale přitom chcete při sexu zažívat co nejpřirozenější prožitky? Chcete docílit pocitu, jako byste vlastně ani žádný kondom neměli? Právě pro Vás jsme připravili kondomy Love Game Ultra Thin. Kondomy jsou tenčí při zachování vysoké úrovně ochrany.
Jde o kondomy s klasickým válcovitým tvarem a přírodní barvou. Mají nominální šířku 53 milimetrů a délku 190 milimetrů. Kondomy Love Game Ultra Thin jsou vybavené rezervoárem a opatřené lubrikací.

Pro koho jsou kondomy Love Game Ultra Thin vhodné?

Pro všechny, kteří si uvědomují nutnost se chránit před početím i před pohlavními chorobami, ale zároveň si chtějí sex maximálně užít. Pro ty, kteří si chtějí nechat díky kondomu ujít opravdu jen minimum prožitků a cítit se při sexu co nejpřirozeněji.

Kondomy Love Game Ultra Thin - parametry

Připravili jsme pro Vás přehlednou tabulku parametrů kondomů Love Game Ultra Thin.

Šířka 53 mm
Délka 190 mm
Barva přírodní
Tvar válcovitý
Rezervoár ano
Lubrikace ano
Slabší stěny ano

Vyzkoušejte chytré kondomy Love Game Ultra Thin! Uvidíte, že je oceníte a budete je rádi používat.

Každý kondom Love Game Ultra Thin, který objevíte v tomto balení, prošel elektronickým testováním. U několika stovek kondomů Love Game Ultra Thin z jedné výrobní série dochází navíc k dalším testům, jako jsou kontroly a testování rozměrů, vzduchový test a vodní test.

Zaujalo Vás kondomy Love Game Ultra Thin? Zajímá Vás, kde kondomy Love Game Ultra Thin koupíte? Následujte nás na stránku se seznamem prodejen a e-shopů, které mají v nabídce kondomy Love Game Ultra Thin.

Zajímavost

Rychlý kontakt

724 209 672
redvel@redvel.cz